Jocuri Spiele Giochi Игры Juegos Games
Европейски Футболен Шампионат
Отличен 4.6
(10 гласа)

Европейски Футболен Шампионат е много добре направена футболна игра. Избери си отбор, и се впусни в надпреварата. Крайната ти цел е да спечелиш купата, за това не губи повече време. Успех.
Горящи Гуми: Crash N Burn
Новата версия на невероятната триизмерна игра Горящи Гуми е вече при нас. Новата версия предлага много нови писти и мисии които да изпълняваш. Успех.
4.57
21K
3D POWER BOAT RACING
Готина състезателна 3D игра с лодки. Целта е да караш лодката срещу лодките-роботи на съперниците си. Трябва да завършиш първи, за да преминеш на следващото ниво, Избягвай да движиш лодката си близо до граничната линия – това забавя скоростта ти.
5.00
18K
Главички Евро 2012
Готина спортна игра в чест на европейското първенство по футбол 2012. Избери си любим отбор и се пусни на 1 на 1 срещу друга държава. Целта е да връщаш топката с глава в полето на противника.
3.75
63,5K
Юпи Скейтборд
Нова триизмерна игра за любителите на скейтборда. Играта е направена от ветераните в бранша - miniclip.com. Избери си скейтър и се запиши в състезанието. Трябва да спечелиш повече точки от предния състезател. Това става като правиш много трикове които тълпата иска да види. Успех, и не забравяй да се забавляваш по рампата.