Оригинален размер
Шампиони 4 - Световна Купа
Отличен 4.29
(7 гласа)

Най-добрия футболен симулатор сред флаш игрите. В новата версия трябва да спечелиш 29 мача от шампионата за да спечелиш световната титла. Има много подобрения и скрити бонуси които да отключваш. Успех.
Посещения: 38570 Размер на файла: 7 MB Добавено: чт 3 апр 2014
Добави към любими
Движи се с WASD или стрелките.
X, N - пас или смяна на играч.
C, M - стрелба.
Снимка 1 от Шампиони 4 - Световна Купа Снимка 2 от Шампиони 4 - Световна Купа Снимка 3 от Шампиони 4 - Световна Купа Снимка 4 от Шампиони 4 - Световна Купа Снимка 5 от Шампиони 4 - Световна Купа
АТВ Шампиони
Нова игра с АТВ-та. Невероятни състезания по 6 различни писти, които трябва да отключиш. Нареди се на стартовата линия и карай възможно най-бързо. Скачай от скоковете и другите заигравки по пистата за максимален резултат.
3.00
2,2K
Футболни шампиони
Футболни шампиони е спортна игра, в която можете да тренирате футболните си умения. Изберете екипа на вашият играч и се включете в тренировките. Играта ви дава шанс да изпълнявате различни удари към противниковата врата с глава или крак.
4.25
132K
Оффроуд Камиони
Оффроуд Камиони е нова състезателна игра с огромни камиони. Включи се в бясната надпревара с мощните оффроуд машини. Печели състезанията за да печелиш пари, които от своя страна можеш да използваш за подобрения по камиона си. Карай възможно най-бързо и събирай бонусите. Успех.
4.00
5K
2D Boxing
2D Бокс е спортна игра, в която участвате в боксови мачове. Избягвайте вражеските удари и атакувайте в подходящият момент, за да спечелите мача. Успех!