Оригинален размер
Шампиони 4 - Световна Купа
Отличен 4.29
(7 гласа)

Най-добрия футболен симулатор сред флаш игрите. В новата версия трябва да спечелиш 29 мача от шампионата за да спечелиш световната титла. Има много подобрения и скрити бонуси които да отключваш. Успех.
Посещения: 39488 Размер на файла: 7 MB Добавено: чт 3 апр 2014
Добави към любими
Движи се с WASD или стрелките.
X, N - пас или смяна на играч.
C, M - стрелба.
Снимка 1 от Шампиони 4 - Световна Купа Снимка 2 от Шампиони 4 - Световна Купа Снимка 3 от Шампиони 4 - Световна Купа Снимка 4 от Шампиони 4 - Световна Купа Снимка 5 от Шампиони 4 - Световна Купа
АТВ Шампиони
Нова игра с АТВ-та. Невероятни състезания по 6 различни писти, които трябва да отключиш. Нареди се на стартовата линия и карай възможно най-бързо. Скачай от скоковете и другите заигравки по пистата за максимален резултат.
3.00
2,4K
Футболни шампиони
Футболни шампиони е спортна игра, в която можете да тренирате футболните си умения. Изберете екипа на вашият играч и се включете в тренировките. Играта ви дава шанс да изпълнявате различни удари към противниковата врата с глава или крак.
4.25
132,5K
Световна Купа 2014
Световна Купа 2014 е футболна игра с отборите от световното първенство в Бразилия 2014. Избери си любимия отбор и се изправи срещу останалите съперници.